NIKOLIĆ HODA PO TANKOM LEDU: Zbog ovakvih mečeva traži spas u Patizanu?

ruska premijer liga

Visi plasman u elitno evropsko takmičenje

Delovalo je da je plasman Lokomotive u Ligu šampiona već gotova stvar, ali nakon novog remija ekipe Marka Nikolića se nalazi u problemu.

Tim Ufe je bio tvrd orah za Moskovljane, koji su zavaljujući Džerfersonu Farfanu stigli do izjednačenja u 80. minutu utakmice u glavom gradu Rusije - 1:1.

Mučila se Lokomotiva da probije bedem gostiju, koji su iz opravdano dosuđenog penala došli do prednosti u 40. minutu. Tražili su domaći način da postignu gol, ali Portugalac Eder nije uspeo da zatrese mrežu. Junak finaal Evropskog prvenstva jednostavno nije mogao, ali na sreću Nikolića prekaljeni Farfan našao je put do mreže.

Upravo zbog nedovoljne efikasnosti priča se da Nikolić gleda ka Humskoj, gde razmišlja o dovođennju Umara Sadika u redove moskovskog tima.

Lokomotiva se i dalje nalazi na mestu koje vodi u Ligu šampiona, međutim, sa četiri uzastopna remija napravili su nekoliko koraka unazad.