LAZOVIĆEVA MAGIJA OBELEŽILA VEČE U SERIJI A: Inter ostao bez plena, Udineze lagan!
Darko Lazović, ilustracija, Foto: EPA

serija a, 31. kolo

Velikan ostao kratak

Fudbaleri Udinezea pobedili su večeras u gostima ekipu Spala sa 3:0, u utakmici 31. kola Serije A.

Pobedu Udinezeu doneli su Rodrigo de Paul u 18, Stefano Okaka u 35. i Kevin Lasanja u 81. minutu.

Udineze je upisao devetu pobedu u šampionatu i trenutno je 14. na tabeli sa 35 bodova, dok je Spal poslednji sa samo 19 osvojenih bodova.

Fudbaleri Udinezea u narednom kolu dočekuju Sampdoriju, dok će Spal gostovati Djenovi.

A meč Intera i Verone (2:2) obeležio je Darko Lazović.

On je u već u drugom minutu posle sjajnog prodora savladao Handanovića.

Mirovala je mreža domaćih do kraja poluvremena, ali Antonio Kandreva je izjednačio u 49. minutu, a preokret donosi Dimarko autogolom.

Delovalo je da ceo plen ide u Maliano, ali je Migel Veloso pred sam kraj izjednačio i šokirao Kontea.

Serija A, 31. kolo:

Sreda:

Fiorentina – Kaljari 0:0 Đenoa – Napoli 1:2 (0:1) (Goldaniga 49 – Mertens 45+1, Lozano 66) Roma – Parma 2:1 (1:1) (Mihtarijan 43, Veretu 57 – Kucka 9p) Atalanta – Sampdorija 2:0 (0:0) (Toloi 75, Muriel 85) Bolonja – Sasuolo 1:2 (0:1) (Berou 90 – Berardi 41, Haraslin 57) Torino – Breša 3:1 (0:1) (Mateju 48ag, Beloti 58, Zaza 86 – Toregosa 21)

Četvrtak:

SPAL – Udineze 0:3 (0:2) (de Paul 18, Okaka 34, Lazanja 81) Verona – Inter 2:2 (1:0)

(Lazović 1, Veloso 86 - Kandreva 49, Dimarko 55)