MIHAJLOVIĆ ISKLJUČEN, BOLONJA PORAŽENA: Atalanta ruši sve pred sobom!

31. kolo serije a

Zanimljvo u Seriji A

Fudbaleri Atalante pobedili su večeras na svom terenu ekipu Sampdorije sa 2:0, u utakmici 31. kola Serije A.

Golove za Atalantu postigli su Rafel Toloj u 75. i Luis Muriel u 85. minutu.

Atalanta je upisala 20. pobedu u šampionatu, devetu uzastopnu, i trenutno je treća na tabeli sa 66 bodova, dok je Sampdorija na 16. poziciji sa 32 boda.

Fudbaleri Rome prekinuli su niz od tri poraza, pošto su na svom terenu slavili protiv Parme sa 2:1.

Juraj Kucka je u devetom minutu sa penala doneo prednost Parmi, ali je Roma do kraja meča preokrenula rezultat. Prvo je Henrih Mhitarjan u 43. minutu izjednačio na 1:1, a pobedu Romi doneo je Žordan Veretu u 57. minutu.

Roma je peta na tabeli sa 51 bodom, dok je Parma na 12. mestu sa 39 bodova.

Istim rezultatom Sasuolo je pobedio Boljonju u gostima čiji je trener Siniša Mihajlović isključen u 82. minutu.

Strelci za Sasuolo bili su Berardi u 41. i Haraslin u 57. minutu, dok je jedini pogodak za Bolonju postigao Berou u 91. minutu.

Sasuolo je sada osmi na tabeli sa 43 boda, dok je Bolonja deseta sa dva boda manje.

Fudbaleri Torina su upisali desetu pobedu u sezoni pošto su večeras na svom terenu bili bolji od Breše sa 3:1. Torino je 14. na tabeli sa 34 boda, dok je Breša pretposlednja sa 21 bodom.