Novo fudbalsko ludilo na Islandu, Hajduk se spasio u 4. minutu nadoknade! (VIDEO)

Kvalifikacije za Ligu Evrope

Završeni su prvi mečevi drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope

Završene su prve utakmice 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Uzalud silne šanse i prečke, uzalud nadmoćnost i igrač više kad Partizan nije uradio ono što je trebalo! (FOTO) (VIDEO)

Pored učešća tri srpska tima koji su zabeležili po pobedu (Vojvodina), remi (Partizan) i poraz (Čukarički), za ovdašnje ljubitelje fudbala je sigurno najzanimljiviji meč bio Kairat - Makabi Tel Aviv, jer je Predrag Rajković ponovo branio protiv tima koji je prošle godine eliminisao njegovu Crvenu zvezdu u istoj fazi.

Duel je završen rezultatom 1:1, a golove su postigli nekadašnji igrači Premijer lige, Andrej Aršavin za Kazahstance i Josi Benajun za Makabi.

Vojvodina će u Velsu braniti, a Čuka će u Srbiji juriti prednost! (VIDEO)

Hajduk iz Splita je bio na ivici katastrofe posle prvih 45 minuta protiv Jašija u Rumuniji, jer je bilo 2:0 za domaćina, ali je u 4 minutu sudijske nadoknade uspeo da se spase poraza i dođe do 2:2.