OTKRILI SMO ZAŠTO JE LORIS HTEO DA BIJE SONA: Za sve je kriv ovaj detalj iz prvog poluvremena!
Loris i Son u klinču, Lo Selso ih razdvaja, Foto: Printscreen

NIJE MU TO TREBALO

Na društvenim mrežama pojavio se i video snimak koji otkriva sve

Totenhem je sinoć na svom terenu pobedio Everton sa 1:0, a meč je obeležio incident igrača domaćeg tima.

Naime, nakon što je sudija svirao kraj prvog poluvremena Ugo Loris je ljutito krenuo prema Hjong Min Sonu kako bi se obračunao s njim. Odgurnuo je svog saigrača koji je krenuo u okršaj, ali na svu sreću ostali igrači Totenhema su ih zaustavili.

Nakon utakmice Loris je objasnio da je sve to bilo u žaru borbe, te da je između njega i Sona sve u redu. Takođe, otkrio je da je bio ljut što Son nije učestvovao u presingu na odbranu Evertona i to je odlučio da mu stavi do znanja.

Na društvenim mrežama pojavio se i video snimak koji pokazuje da je Son odustao od presinga što je izazvalo problem jer je Everton imao odličnu šansu da izjednači na 1:1.

Loris je zbog toga bio besan na svog saigrača, ali čini se da nije bilo potrebe da krene u fizički obračun. No, ako pitate Murinja, sve je to OK.