KATALONSKI MARŠ PROTUTNJAO KROZ VILJAREAL: Barselona razlupala Žutu podmornicu i nastavila trku za Madriđanima!

primera, 34. kolo

Fudbaleri Barselone konačno su ostvarili pobedu i nastavili poteru za vodećim Realom iz Madrida.

Izabranici Kike Setjena savladali su u gostimu ekipu Viljareala rezultatom 4:1 (3:1) i tako došli do dvadeset druge pobede iz 34 utakmice u Primeri.

Loše je krenulo po domaćina, pošto je Tores već u 3. minutu postigao autogol, ali je vrlo brzo usledilo poravnanje preko Morena u 14. minutu igre.

Katalonci su dodali gas i golovima Suareza i Grizmana, oba nakon asistencija Mesija, stigli do lepih 3:1 nakon prvog poluvremena.

U nastavku je sve do samog finiša na snazi bio taj rezultat, da bi golobradi Ansu Fati pogotkom postavio konačan rezultat i ulepšao pobedu svog kluba.

Nakon ovog kola, Barselona ima četiri boda manje od Reala, dok je Viljareal posle poraza ostao na petoj poziciji sa tri boda zaostatka u odnosu na Sevilju.