Zvezda je gubila i igrala veoma loše, ali onda je lucidni Katai uzeo stvari u svoje ruke!(FOTO) (VIDEO)

2. kolo kvalifikacija za lš

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 21:58h

90' Gotovo je! Veliki preokret Crvene zvezde za lepu prednost pred revanš! 2:1!

75' Goooooooooooooooll! Pogodio je Grof sa izmenom, posle sjajnog prodora i fenomenalnih dribling, strelac je Sikimić! 1:2!

66' Goooooooooooooooool!!!! Fenomenalan pogodak postiže Katai koji je lobovao golmana domaćih iz trka! Plod bolje igre crveno-belih! 1:1!

59' Mouče je driblao i inteligentno šutirao, ali golman Bonelo je fenomenalno odbranio. Najbolja šansa na meču za crveno-bele!

55' Navijači Zvezde su u šoku.

48' Kakva šansa za Valetu! Ponovo duga lopta, Luković je ispao, ali hrabri Kahriman je intervenisao i sudario se sa Agireom!

46' Meč je nastavljen! U igri je Mouče umesto Srnića!

45' Gotovo je prvo poluvreme! Užasna igra Crvene zvezde, a Maltežani nisu nimalo naivni!

40' Izašao je povređeni strelac Falkone, umesto njega je na terenu njegov zemljak i bivši igrač Rasinga Malano!

33' Kako igra ovaj Falkone! Brz je kao munja, postigao je i gol, ali je on poništen! Čini se da nema govora o ofsajdu!

27' Brutalan start nad Ibanjezom! Izgazio ga je Romeu po rebrima i dobio je žuti karton!