DIBALA I RONALDO RASTUŽILI MIHU: Juventus boli od Bolonje!

serija a

Ekipa Mauricija Sarija je danas savladala Bolonju rezultatom 0:2, iako je po mnogima prvi gol sumnjiv za Juventus.

Juventus je nastavio svoj pohod u Seriji A nakon Kupa Italije u kom su u finalu poraženi od Napolija. Ekipa Mauricija Sarija je danas savladala Bolonju rezultatom 0:2, iako je po mnogima prvi gol sumnjiv za Juventus. Gosti su došli do prednosti u 17. minutu kada je Densvil faulirao u kaznenom prostoru De Lihta. Kristijano Ronaldo je bio siguran, pogodio je za 0:1. Juventus bolji nakon tog gola, a stiže i do dva gola prednosti u 36. minutu. Paulo Dibala je uradio skoro sve sam, uputio fantastičan udarac i pogodio mrežu za 0:2.

Do kraja smo gledali meč bez promena rezultata, a Juventus je sada na 4 boda prednosti u odnosu na Lacio, ali sa utakmicom više. Da napomenemo još da je sa klupe Bolonju večeras predvodio Siniša Mihajlović.