TSC NE PLANIRA DA ZAUSTAVI MAŠINU: Pao i Proleter, Evropa na vidiku! Slavio i Voždovac!
TSC, ilustracija, Foto: Beta/Branislav Božić

superliga, 28. kolo

TSC je treći na tabeli sa 56 bodova

Fudbaleri TSC-a pobedili su danas u gostima ekipu Proletera sa 3:1, u prvoj utakmici 28. kola Superlige Srbije.

TSC je poveo u šestom minutu golom Nenada Lukića sa penala, izjednačio je Branislav Jovanović u 54. minutu, da bi novu prednost gostujućem timu doneo Vladimir Siladji u 66. minutu.

Pobedu ekipe iz Bačke Topole potvrdio je Đuro Zec u 84. minutu.

TSC je treći na tabeli sa 56 bodova, koliko ima i Vojvodina uz meč manje, dok je Proleter na 11. poziciji sa 29.

Fudbaleri TSC-a u narednom kolu dočekuju Crvenu zvezdu, a Proleter ekipu Javora.

A u drugom meču dana Voždovac je stigao i do druge uzastopne pobede.

Zmajevi su bili bolji od Napretka sa 1:0, a gol odluke bio je delo Alekse Jankovića u 75. minutu.