TOTALNO LUDILO U SURDULICI: Dva gola za dva minuta, ali šta su promašili Asano i Danoski?! (VIDEO)

NEVEROVATNO

Kakav završetak prvog dela igre

Neverovatno uzbudljiv finiš prvog poluvremena smo gledali u Surdulici, gde Partizan gostuje Radniku u četvrtfinalu Kupa Srbije.

Sudija je zbog prekida utakmice zbog spornog transparenta produžio susret čak 18 minuta, a to nam je donelo totalno ludilo.

Prvo je Asano dupirao prednost crno-belih u 15. minutu nadoknade i to uz mnogo muke, izašao je sam pred golmana i promašio veliku šansu, ali se odbrana Surduličana katastrofalno snašla, pa je Japanac uspeo da ispravi grešku i pogodi za 2:0.

Odmah je usledio odgovor Radnika. Danoski se našao u stopstotnoj prilici, međutum, poput Asana veoma je loše reagovao, ali je na svu sreću Stamenković ispravio njegovu grešku.