ZVEZDA PREGRMELA INĐIJU: Crveno-beli golovima Ivanića i Bena prošli u polufinale Kupa Srbije!

kup srbije, četvrtfinale

Sva dešavanja sa ove utakmice mogli ste da pratite uz naš "lajv-blog"

Objavljeno: 18:50h

Fudbaleri Crvene zvezde su prvi polufinalisti Kupa Srbije za ovu sezonu.

Oni su u Inđiji savladali istoimeni klub rezultatom 2:1 (2:0) i izborili plasman među četiri najbolje ekipe u ovom takmičenju.

Izuzetno dobar i dinamičan meč smo imali prilike da gledamo, sa dosta prilika i uzbuđenja, ali je ekipa sa Marakane opravdala ulogu favorita i zasluženo slavila na vrućem gostovanju.

Golove za ekipu srpskog šampiona postigli su Mirko Ivanić u 35. minutu i El Fardu Ben u samo dva minuta kasnije, a upravo su oni bili i asistenti kod golova.

Pogodak za Inđiju u finišu meča postigao je Jovanović nakon sjajnog centaršuta Dimitrova, ali do kraja meča domaćin nije mogao da dođe do izjednačenja i eventualnih jedanaesteraca.

Inđija će nastaviti prvenstvo za vikend protiv Čukaričkog u Beogradu, dok crveno-beli dočekuju Radnik iz Surdulice.

Sva dešavanja sa ove utakmice mogli ste da pratite uz naš "lajv-blog".

KRAJ MEČA: Crvena zvezda je savladala Inđiju rezultatom 2:1.

90. minut - Igraće se još tri minuta.

86. minut - GOL: Inđija na sjajan način smanjuje na 2:1! Čermelj je šutirao daleko od gola, Dimitrov je "iskopao" i uputio centaršut ka Jovanoviću koji glavom vara Borjana.

72. minut - Još dvadesetak minuta do kraja meča, izvesno je da će Zvezda biti prvi polufinalista Kupa Srbije.

66. minut - Vukanović je imao dobru priliku, ali stativa je bila saveznik domaćina.

53. minut - Zvezda ne želi da se zaustavi na dva pogotka, već i dalje napada ka golu Inđije. Ivanić je šutirao visoko preko gola.

46. minut - Nastavljena je utakmica u Inđiji.

40. minut - Prve čarke na terenu između Vidića i Pavkova. Obojica su dobila po žuti karton.

37. minut - GOL: Sada je Ivanić asistirao Benu, koji takođe trese mrežu glavom! Zvezda ima velikih 2:0!

35. minut - GOL: Zvezda vodi sjajnim golom Mirka Ivanića! Ben je centrirao, a probuđeni veznjak srpskog šampiona na efektan način vara Prekovića!

29. minut - Sjajan prodor Bena umalo da bude koban po domaćina, njegov udarac završava tik pored stative.

22. minut - Velika prilika za Inđiju! Čermelj je sjajno skočio posle kornera, ali Borjan je uspeo da zaustavi njegov pokušaj.

13. minut - Odličan pokušaj Rodića iz daljine, ostaje 0:0.

9. minut - Prva poluprilika za goste, Degenek nije uspeo lepo da zahvati loptu glavom nakon centaršuta Ivanića iz kornera.

5. minut - Bez opasnosti na obe strane, crveno-beli imaju više loptu u nogama u uvodnim trenucima.