Španija predaje krunu! Italija poslala Furiju kući! (VIDEO)

zgaziše ih!

Fenomenalno izdanje izabranika Antonija Kontea
Objavljeno: 20:02h

Evropa će dobiti nove vladare! Fudbaleri Italije uspeli su da se plasiraju u četvrtfinale Evropskog prvenstva posle pobede nad aktuelnim prvakom Španijom rezultatom 2:0!

Fenomenalno su "Azuri" otvorili ovaj meč i od samog početka su bili mnogo ozbiljniji i kvalitetniji rival i prikazali su možda i najbolju igru od svih reprezentacija za 45 minuta prvog poluvremena. Već u 8. minutu fantastični Gracijano Pele je bio najviši u skoku posle centaršuta Florencija, ali je kao mačka njegov udarac odbranio David de Hea. To je bio uvod za ono što sledi. Italijani su napadali i kontrolisali situaciju na terenu, a Španci su delovali potpuno razbijeno. Rezultat svega toga bio je pogodak Đorđa Kjelinija 33. minutu.