VRATILA SE SUPERLIGA: Nikolić, pa evrogol Marčića za trijumf Spartaka! Voša i Čuka na ravne časti!

27. kolo

Pobedu subotičkom timu doneo je Milan Marčić lepim pogotkom u 70. minutu.

Takmičenje u Super ligi Srbije nastavljeno je danas u Indjiji, gde je Spartak pobedio domaću ekipu sa 2:1, u utakmici 27. kola.

Sezona je nastavljena posle dva i po meseca pauze zbog pandemije korona virusa. Odigraće se preostala četiri gola regularnog dela, bez plej-ofa i plej-auta.

Indjija je povela u sedmom minutu golom Mihaila Jovanovića, a tri minuta kasnije izjednačio je Nemanja Nikolić. Pobedu subotičkom timu doneo je Milan Marčić pogotkom u 70. minutu.

Spartak je prekinuo niz od tri utakmice bez pobede, a posle 12. pobede zauzima sedmo mesto na tabeli sa 40 bodova. Indjija je pretrpela 18. poraz i 14. je na tabeli sa 19 bodova.

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog igrali su nerešeno 1:1, u 27. kolu Super lige Srbije.

Vojvodina je vodila od 13. minuta u Novom Sadu golom Petra Bojića, a u 76. je izjednačio Slobodan Tedić iz penala.

Vojvodina je treća na tabeli sa 56 bodova, dok Čukarički ima 48 i zauzima peto mesto u srpskom prvenstvu.

Utakmicama 27. kola nastavilo se prvenstvo Srbije posle dva i po meseca pauze zbog pandemije korona virusa.

Samo ovo kolo će važiti pravila o zabrani prisustva publike, koja će se na tribine vratiti već u sledećem.

Preostale utakmice igraju se u subotu i nedelju.