LIGA ŠAMPIONA: Vatromet golova, nikad niko kao Ronaldo! (FOTO) (VIDEO)

veče burnih preokreta

Čak 20 golova na 8 mečeva je viđeno u prvih 8 mečeva na početku elitnog takmičenja. Portugalac prvi u istoriji sa 80 golova
Objavljeno: 11:00h

Neka bude tako cele godine kao što je bilo prve večeri! Prvo veče nove sezone Lige šampiona obeležile su fantastične utakmice u kojima je viđeno čak 20 golova. JEZIVO: Stravičan prelom noge fudbalera Mančester junajteda! (FOTO) (VIDEO) Ipak, i pored silnih golova koji su padali najviše u drugom poluvremenu, veče je obeležila jeziva povreda Luka Šoa iz Mančester junajteda koji je slomio potkolenicu.

Od tog udarca "crveni đavoli" se nisu oporavili i posle vođstva od 1:0 dozvolili su preokret igračima PSV-a. Isti scenario, samo bez povrede, viđen je i na "Etihadu", gde je Siti poveo, a Juventus preokrenuo na 2:1.
...
Real Madrid
je potvrdio dominaciju protiv Šahtjora koji je skoro čitavo drugo poluvreme igrao sa igračem manje, a Kristijano Ronaldo je postao prvi igrač u istoriji Lige šampiona koji je došao do 80 golova posle het-trika na "Bernabeu".
Potpuno neverovatne scene su viđene u Sevilji gde je domaćin protiv Menhengladbaha imao čak 3 penala od kojih je dva iskoristio i došao do prva tri boda. Atletiko je za 25 minuta rešio sve na gostovanju Galatasaraju, Volfzburg je minimalcem savladao CSKA. Debitant Astana je doživeo poraz u istorijskom meču protiv Benfike 2:0, a istim rezultatom je PSŽ pobedio autsajdera Malme.
Liga šampiona
, 1. kolo: Utorak Grupa A PSŽ - Malme 2:0 (Di Marija 4, Kavani 61) Real Madrid - Šahtjor 4:0 (Benzema 30, Ronaldo 55p, 63p, 81) Grupa B PSV - Mančester junajted 2:1 (Moreno 45+2, Narsing 57 - Depaj 41) Volfzburg - CSKA Moskva 1:0 (Draksler 40) Grupa C Benfika - Astana 2:0 (Gaitan 61, Mitroglu 62) Galatasaraj - Atletiko Madrid 0:2 (Grizman 18, 25) Grupa D Mančester Siti - Juventus 1:2 (Kjelini 57 a.g. - Mandžukić 70, Morata 81) Sevilja - Borusija Menhengladbah 3:0 (Gameiro 47p, Banega 66p, Konopljanka 84) TOK MEČEVA 90. minut - Kraj! Završeno je svih 8 mečeva na kojima je viđeno čak 20 golova. Odličan početak sezone u Ligi šampiona 84. minut - GOOOL! Jevhen Konopljanka potvrđuje pobedu Sevilje protiv Menhengladbaha 3:0 i to na kakav način.

81. minut - GOOOL!
81. minut - GOOOL! 70. minut - GOOOL! Izjednačenje u Mančesteru! Juventus preko Mandžukića poravnava na 1:1.
66. minut - GOOOL!
63. minut - GOOOL!
62. minut - GOOOL! Benfika duplira vođstvo preko Mitroglua! 61. minut - GOOOL!
57. minut - GOOOL!
55. minut - GOOOL! 51. minut - GOOOL! 50. minut - 49. minut -
47. minut - GOOOL! 45+2 minut - GOOOL!
41. minut - GOOOL! 40. minut - GOOOL! 30. minut - GOOOL! 1:0. 25. minut - GOOOL 24. minut 18. minut - GOOOL 16. minut 4. minut - GOOOL 20.45 - Neka igre počnu!