GRUJIĆ RAZBIO SUBOTIĆA: Herta nastavila da gazi na restartu sezone!
Marko Grujić, ilustracija, Foto: EPA/Hayoung Yeon

bundesliga, 27. kolo

Kako samo igraju ti momci!

Fudbaleri Herte su i u drugom meču od restarta sezone demonstrirali silu.

Prvo su sa 3:0 zgazili Hofenhajm u gostima, a sada su u gradskom derbiju na svom stadionu razmontirali Union sa 4:0.

Posle tvrdog prvog poluvremena i rezultat 0:0, Herta je dala pun gas i krenula da rešeta.

Prvo je Vedad Ibišević glavom pogodio z 51. minutu, a već u sledećem napadu asistirao Lukebakiju za 2:0.

Vedo namešta gol u 61. minutu Kunji, a konačan rezultat postalja Dedrik Bojata, momak koji je prošlog kola ljubio Marka Grujića, iako to nije dozvoljeno.

Grujan je inače odigrao ceo meč, a sa druge strane Neven Subotić je presedeo 90 minuta na klupi.

Oba tima su sigurna i sredini tabele, ali ako Herta nastavi da melje ovako, može lako da napadne neku višu poziciju.