ZEMUN POLOŽIO KOPLJA U HUMSKOJ: Partizan slavio protiv drugoligaša, ali odigrao slabo drugo poluvreme!

pripremna utakmica

Utakmicu ste mogli da pratite uživo na našem sajtu putem "livestreama"

Fudbaleri Partizana savladali su Zemun rezultatom 2:1 (2:0) u poslednjem pripremnom meču pred nastavak Superlige narednog vikenda.

Ekipa Save Miloševića pružila je solidnu partiju u Humskoj, a stiče se utisak da su bolje odigrali prvi deo igre.

Prvu priliku u sedmom minutu imao je Zemun, Njamculović je šutirao iskosa, ali je zatresao samo spoljni deo mreže.

U 19. minutu, Partizan je stigao do prednosti, iako bez šanse do tog momenta. Šansu je napravio Denis Stojković, dodao do Lazara Pavlovića, a ovaj je po zemlji uposlio Umara Sadika, kome nije bilo teško da sa par metara pogodi nebranjenu mrežu.

Posle asistencije, mladi Lazar Pavlović je upisao i gol. I to kakav... U 22. minutu je zategao sa 20 metara i pogodio!

Zemun se trgao u drugom poluvremenu, ali je dve prve prilike imao Partizan preko Zdjelara i Ivanovića. U oba navrata je odlično reagovao golman Krunić, izbacivši loptu u korner. Igrao se 58. minut

Zemun je uspeo da se konsoliduje, odbrani svoj gol u drugom delu, pa onda u 75. minutu došao i do gola. Strelac je posle solidne akcije bio Veljko Kuzmanović.

U 89. minutu, mladi Štulić je šutirao sa 20 metara, ali je Krunić još jednom briljantno odbranio.

Do kraja meča nije bilo više golova, pa su crno-beli ostvarili pobedu na svom stadionu.

PARTIZAN - ZEMUN 2:1 (2:0)

Partizan: V. Stojković, Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Brežančić, L. Pavlović, Natho, Marković, D. Stojković, Stevanović, Sadik (od 46. N. Stevanović, Smiljanić, Vujačić, Vitas, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Lakčević, Ivanović, Asano, Matić, od 81. Štulić)

Zemun: Krunić, Stokić, Đalović, Kiso, Pavlović, Ristović, Vasiljević, Mijailović, Križan, Avrić, Njamculović