Pogrešne odluke Dešama umalo skupo koštale Francuze! Grizman heroj protiv Albanaca! (FOTO) (VIDEO)

2. kolo grupne faze EP

Nema sumnje da će se selektor naći na udaru javnosti i medija u zemlji domaćinu šampionata Evrope, jer ljubimci nacije nisu prikazali ništa tokom skoro čitavog meča, sve do sudijske nadoknade
Objavljeno: 23:11h

Antoan Grizman je heroj koji je odveo Francusku u osminu finala i to golom u 90. minutu! "Trikolori" su pobedili Albaniju 2:0 u drugom kolu grupe A, ali to je jedino čime mogu da budu zadovoljni njihovi navijači.

Nema sumnje da će se selektor Dešam naći na udaru javnosti i medija u zemlji domaćinu šampionata Evrope, jer ljubimci nacije nisu prikazali ništa tokom skoro čitavog meča, sve do sudijske nadoknade.

Najslabije prvo poluvreme u dosadašnjem toku Evropskog prvenstva imali smo prilike da vidimo na utakmici Francuza i Albanaca, a utisak je koliko-toliko popravio drugi deo igre, barem što se tiče iskrenih ljubitelja fudbala, dok su verovatno navijači "galskih petlova" duboko razočarani. Kockao se Didije Dešam u drugom meču domaćina na EURO i umalo izgubio, a na njegovu sreću to ga ovoga puta neće skupo koštati. Iz samo njemu poznatih razloga ostavio je na klupi Pogbu i Grizmana i to se ispostavilo kao potpuno pogrešan potez koji nije ispravio ni njihovim ulaskom u igru