Muslinov debi obećava: Srbija pobedila i konačno igrala fudbal! (FOTO) (VIDEO)

Ajmo Jovo nanovo

U prvom meču sa novim selektorom "orlovi" su slavili golovima Mitrovića i Tadića. Šteta zbog autogola Maksimovića
Objavljeno: 19:59h

Početak sa Slavoljubom Muslinom obećava, ali je rano uopšte davati bilo kakve zaključke posle prve pobede Srbije pod novim selektorom! "Orlovi" su u prijateljskom meču protiv Kipra u Užicu slavili 2:1. Osim rezultata i pobede ono što će sigurno radovati ljubitelje fudbala u našoj zemlji jeste vrlo dobra, i na momente odlična, igra igrača koje je selektirao iskusni stručnjak. Tadić izmešao odbranu Kiprana, a Mitrović zakucao loptu u gol! (VIDEO)

Dosta toga je promenio od prve utakmice u nacionalnom timu Muslin, pre svega sistem, pa smo tako prvi put zaigrali sa trojicom štopera pozadi i sa izuzetno ofanzivnim spoljnim igračima, nešto poput onoga što se igra u poslednje vreme na Apeninskom poluostrvu.
Uz sve to, prilično je promešao sastav, pa je bilo samo trojica igrača u startnoj postavi koji su ranije bili standardni članovi, uz dva debitanta i nekoliko igrača koji su manje dobijali priliku prethodnih godina.
Ispostavilo se sve kao pun pogodak, jer su fudbaleri leteli na terenu, pritisli protivnika od prvog minuta i dominirali u posedu lopte, a nagrada za to je stigla pogotkom u 2. minutu Aleksandra Mitrovića posle sjajnih driblinga i ubačene lopte Tadića.

Zbog ovoga je Tadić neophodan Srbiji! Driblizi, asistencija, a onda gol (VIDEO)
Maksimoviću, gde gledaš! Štoper Srbije umesto Kahrimanu, loptu poslao u svoj gol! (VIDEO)
Tekstualni prenos utakmice iz Užica ste pratili na Espreso.co.rs!
SRBIJA - KIPAR 2:1 Srbija Kipar TOK MEČA
71. minut 63. minut
47. minut
46. minut Kolarov, Grujić, Ljajić, Živković i Andrija Pavlović Mladenović, Tadić, Kostić, Matić i Mitrović 45. minut
31. minut - GOOOL
24. minut 10. minut - GOOOL Zbog ovoga je Tadić neophodan Srbiji! Driblizi, asistencija, a onda gol (VIDEO)
7. minut 2. minut - GOOOL! Tadić izmešao odbranu Kiprana, a Mitrović zakucao loptu u gol! (VIDEO)