U EVERTONU BESNE NA VAR: Poništen gol u 92. minutu protiv Junajteda, Anćeloti pravio haos! Vulvsi šokirali Murinja!
Karlo Anćeloti, Foto: EPA/ Cesare Abbate

premijer liga, 28. kolo

Kakvi mečevi!

Fudbaleri Evertona i Mančester junajteda podelili su bodove na Gudison Parku posle jednog veoma čudnog meča.

Prvo su domaći poveli preko Kalvert Luina u trćem minutu posle neverovatnog kiksa Davida de Hee.

Zatim je u 31. minutu Bruno Fernandeš izjednačio, a asistenciju je upisao Nemanja Matić.

Ispostavilo se da je to bio konačan rezultat, ali moglo je biti i 2:1 da nije regovao VAR.

Šutirao je Gilfi Sigurdson, a De Hea maestralno odbranio, a lopta se odbila do Kalvera Luina koji je pogodio mreži.

Dosuđen je ofsajd jer je Islanđanin ležao na travi, a sami procenite da li je uticao na igru i da li je pogodak opravdano poništen.

Posle svega, Karlo Anćeloti je dobio i crveni karton.

Ništa manje zanimljivo nije bilo ni u Londonu.

Tamo je Vulverhempton slavio sa 3:2 nad Totenhemom.

Bergvajn je doveo Pevce u prednostu u 13. minutu, a Doerti je poravnao u 27. minutu.

Serž Orije u smiraj prvog poluvremena donosi novu prednost Totenhemu, ali u nastavku Žota i Himenez donese vredan trijumf Vulvsima.

Vredan trijumf u borbi za Ligu šampiona...

Rezultati 26. kola: nedelja Everton - Mančester junajted 1:1 (1:1) (Kalvert-Luin 3 - Fernandeš 31) Totenhem - Vulverhempton 2:3 (2:1) (Bergvin 13, Orije 45 - Doerti 27, Žota 57, Himenez 73)