VALENSIJA SLOMILA BETIS: Eibar lako sa Levanteom!
Fudbaleri Valensije, Foto: EPA

primera, 26. kolo

Valensija ima 11 pobeda i sedma je na tabeli sa 41 bodom

Fudbaleri Eibara pobedili su na svom terenu Levante sa 3:0, u utakmici 26. kola španske lige.

Eibar je poveo golovima dvostrukog strelca Šarlesa, u 27. i 48. minutu. Brazilac je i promašio penal u 72. minutu. Konačan rezultat postavio je Fabijan Orelana u 84. minutu.

Eibar je posle sedme pobede 16. na tabeli sa 27 bodova. Levante je pretrpeo 14. poraz i sa 32 boda zauzima 10. mesto.

Fudbaleri Valensije pobedili su danas na svom terenu Betis sa 2:1, u utakmici 26. kola španskog prvenstva.

Golove za Valensiju postigli su Kevin Gameiro u 60. minutu i Danijel Pareho u 89. minutu. Konačan rezultat postavio je Loren u trećem minutu nadoknade vremena.

Valensija ima 11 pobeda i sedma je na tabeli sa 41 bodom. Betis je nastavio niz loših rezultata, posle 10. poraza zauzima 13. mesto sa 30 bodova.

Leganes i Alaves su odigrali 1:1. a Granada i Selta 0:0.

Rezultati 26. kola: petak Real Sosijedad - Valjadolid 1:0 (0:0) (Januzaj 60) subota Eibar - Levante 3:0 (1:0) (Čarls 27, 48, Oreljana 85)

Leganes - Alaves 1:1 (0:0)