GORNJI DEO TABELE JE GRANADINO DRUŠTVO: Rohiblankosi 'rešili' Osasunu u za 45 minuta!
Granada, Foto: EPA/Jesus Diges

Primera, 25. kolo

Granada je upisala 11. pobedu od početka sezone i deveta je na tabeli sa 36 bodova

Fudbaleri Granade pobedili su danas na svom terenu Osasunu sa 3:0, u utakmici 25. kola španske Primere.

Meč je rešen posle prvog poluvremena golovima Darvina Mačisa u 4. i 28. minutu i pogotkom Dimitrija Fulkjea u 41. minutu.

Granada je upisala 11. pobedu od početka sezone i deveta je na tabeli sa 36 bodova, dok je Osasuna na 12. poziciji sa pet bodova manje.

Petak

Betis – Majorka 3:3 (2:2) (Kanales 19. penal, Fekir 34. penal, Hoakin 48 – Kućo 16, Budimir 27, Kubo 70)