JUVE NIJE BLISTAO, ALI JE POBEDIO: Mihina Bolonja remizirala! Novi gol Rebića, ali nedovoljan!
Kristijano Ronaldo nastavio niz, Foto: EPA/ Alessandro Di Mario

serija a, 25. kolo

Fudbaleri Juventusa pobedili su Spal u gostima sa 2:1, u 25. kolu Serije A.

Strelci za Juventus u Ferari bili su Kristijano Ronaldo u 39. i Aron Remzi u 60. minutu.

Spal je do kraja utakmice smanjio zaostatak pogotkom Andree Petanje iz penala u 69. minutu.

Juventus sada ima četiri boda više u odnosu na drugoplasirani Lacio, uz utakmicu više.

Spal sa 15 bodova zauzima poslednje, 20. mesto na tabeli italijanskog fudbalskog prvenstva.

Fudbaleri Bolonje i Udinezea odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 25. kola italijanske Serije A.

Udineze je poveo u 33. minutu golom Stafana Okake, a izjednačio je Rodrigo Palasio u 91. minutu.

Bolonja je deseta na tabeli sa 34 boda, dok je Udineze na 15. poziciji sa 27 osvojenih bodova.

Fudbaleri Udinezea u narednom kolu dočekuju Fiorentinu, a Bolonja gostuje Laciju.

Fudbaleri Fiorentine i Milana igrali su nerešeno 1:1, u 25. kolu Serije A.

Milan je imao prednost u Firenci golom Anta Rebića u 56. minutu i igrača više od 62. kada je isključen Enrike Dalbert.

Ipak, prednost nije sačuvana, pošto je Fiorentina izjednačila u 85. minutu golom Erika Pulgara iz penala.

Srpski fudbaleri Nikola Milenković i Dušan Vlahović igrali su celu utakmicu za Fiorentinu, dok je Aleksa Terzić bio na klupi.

Milan je sedmi na tabeli sa 36 bodova, dok Fiorentina ima 29 i zauzima 13. mesto na tabeli italijanskog prvenstva.

Nedelja:

12:30 Đenoa – Lacio 15:00 Verona – Kaljari 15:00 Torino – Parma 18:00 Roma – Leće 20:45 Inter – Sampdorija