ASPAS VADIO SELTU: Mesi uništio Dmitrovića, a Sosijedad Valensiju! Težak kiks Reala!
Iago Aspas, Foto: EPA

Primera, 25. kolo

Sada se nalaze van zone ispadanja

Fudbaleri Selte pobedili su danas na svom terenu ekipu Leganesa sa 1:0, u utakmici 25. kola španske Primere.

Jedini gol na meču postigao je Jago Aspas u 62. minutu.

Selta je prethodno, u 21. minutu, ostala sa igračem manje na terenu pošto je zbog oštrog starta direktan crveni karton dobio Filip Bradarić.

Ekipa Selte upisala je petu pobedu od početka sezone i trenutno je van zone ispadanja, na 17. mestu na tabeli sa 24 boda. Leganes je pretposlednji sa pet bodova manje.

Fudbaleri Barselone pobedili su danas Eibar sa 5:0, u 25. kolu Primere. četiri gola na stadionu Kamp nou dao je Lionel Mesi, a jedan Artur.

Golman reprezentacije Srbije Marko Dmitrović branio je celu utakmicu za Eibar. Barselona je preuzela prvo mesto od Real Madrida i sada ima 55 bodova, dva više uz utakmicu više od najvećeg rivala.

Eibar je na 16. mestu na tabeli španskog prvenstva sa 24 boda.

A fudbaleri Real Sosijedada su pregazili Valensiju na svom terenu sa 3:0.

Strelci za baskijski klub bili su Merino u 12. minutu, Maćo Monreal u 46. i Adnan Januzaj u 48. minutu.

Fudbaleri Real Madrida izgubili su večeras od Levantea u gostima sa 1:0, u 25. kolu Primere.

Real je ispustio prvo mesto. Sada je drugi na tabeli sa 53 boda, dva manje od vodeće Barselone.

Levante ima 29 bodova i 13. je na tabeli španskog prvenstva.

Strelac je bio Hoze Morales u 79. minutu.

Srpski fudbaler Luka Jović nije bio u protokolu u timu Real Madrida zbog problema sa stomakom.

La liga, 25. kolo

Peta

Betis - Majorka 3:3 (2:2) (Kanales 19, Fekir 35, Hoakin 48 - Kučo 16, Budimir 27, Kubo 70)

Selta - Leganes 1:0 (0:0) (Aspas 62)

Barselona - Eibar 5:0 (3:0) (Mesi 14, 37, 40, 87, Artur 89)

Levante - Real Madrid 1:0