PARTIZAN SA PENALA DO BODA: Natho u poslednjim trenucima spasao crno-bele u Senti!

22. kolo superlige srbije

Sva dešavanja sa meča možete da pratite na našem "lajv-blogu"

Fudbaleri Partizana igrali su nerešeno 1:1 na gostovanju sa TSC-om, u 22. kolu Super lige Srbije.

Partizan je do boda došao golom Bibrasa Natha iz penala u nadoknadi vremena.

TSC je prethodno vodio u Senti od 69. minuta golom Vladimira Siladjija.

Partizan je drugi na tabeli srpskog prvenstva sa 48 bodova, 10 manje uz utakmicu više od vodeće Crvene zvezde. TSC ima 38 i peti je.

Radnički je u jednom od derbija kola sa 2:0 pobedio Čukarički.

Dvostruki strelac u Nišu bio je Nikola Čumić.

Radnički je sada šesti na tabeli sa 36 bodova, četiri manje od četvrtoplasiranog Čukaričkog.

Rad je prekinuo dugi niz poraza pobedom na Banjici sa 2:0 nad Napretkom.

Rad sada ima 14 bodova, jedan manje od Indjije, a dva više od Mačve.

Indjija je sa 1:0 izgubila od Proletera u Novom Sadu, dok je Mačva igrala 2:2 sa Radnikom u Surdulici.

Sva dešavanja sa meča možete da pratite na našem "lajv-blogu".

MEČ JE ZAVRŠEN!

91. minut - GOL: Natho je izjednačio!

90. minut - Penal za Partizan!

69. minut - GOL: Silađi! TSC golom napadača dolazi u vođstvo!

55. minut - I dalje bez golova na meču.

46. minut - Utakmica je nastavljena.

POLUVREME: TSC - Partizan 0:0

40. minut - Najbolja prilika na utakmici, Stevanović je centrirao, a Sadik šutirao glavom...

35. minut - Žuti karton za Silađija. Ostojić je na zemlji.

29. minut - Silađi je veoma motivisan danas, ponovo je zapretio Stojkoviću, ali golman Partizana nije morao da reaguje pošto je lopta prošla pored desne stative.

1 / 2 Foto: Starsport©

19. minut - Žuti karton za Bojana Ostojića zbog igranja rukom.

17. minut - Gledamo prilično nezanimljivu utakmicu. Moraće ekipe nešto da urade povodom toga ukoliko žele da dođu do gola.

1 / 4 Foto: Starsport©

9. minut - Opasno je bilo ispred gola TSC-a, Natho je centirao, ali su zakasnili Sadik i Pavlović.

4. minut - Evo prvog šuta, Silađi je primirio loptu na ivici kaznenog i odmah raspalio po lopti. Deluje da je mogao da ide još malo...

2. minut - Nakon malih problema sa loptom utakmica je nastavljena.

16:02 - Utakmica u Senti je počela. Ovo je pravi praznik fudbala za ovaj grad, odlična atmosfera je na stadionu.

15:55 - Lepo su ispunjene tribine.

15:05 - Poznati su sastavi za današnji duel. Milošević je u startnih 11 uvrstio mladog Filipa Stevanovića.

TSC: Filipović – Varga, Antonić, Babić – Tumbasević, Milićević, Duronjić, Zec, Arsenijević – Silađi, Lukić.

Partizan: Stojković – Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević – Zdjelar, Natho – Tošić, Suma, F. Stevanović – Sadik.