ŠOKANTNA UTAKMICA NA 'KROVU': Jedan Nemanja Nikolić odveo Voždovac na 2:0, drugi Nemanja Nikolić im oduzeo sve!
Stadion Voždovca na krovu, Foto: Starsport©

Superliga, 22. kolo

Zaista neverovatan meč...

Fudbaleri Spartaka pobedili su večeras Voždovac sa 3:2, u prvoj utakmici 22. kola Superlige Srbije.

Spartak je pobedio domaćina posle velikog preokreta, pošto je Voždovac na poluvremenu imao dva gola prednosti. Voždovac je vodio golovima iz penala, koje je davao Nemanja Nikolić u 28. i 33. minutu.

Spartak je preokrenuo sa tri gola za samo pet minuta. Strelci su bili Branimir Jocić u 73, Nemanja Nikolić u 76. i Lazar Tufegdžić u 78. minutu.

Spartak je sada osmi na tabeli srpskog prvenstva sa 32 boda, dok Voždovac ima tri više i zauzima šesto mesto.

Superliga, 22. kolo:

Petak

Voždovac – Spartak 2:3 (2:0) (Nikolić 28 penal, 33 penal – Jocić 73, Nikolić 76, Tufegdžić 78)

Javor – Mladost 1:2 (0:1) (Pavišić 59 – Radivojević 30 penal, Bojović 88)

16:00 Bačka Topola – Partizan 16:00 Proleter – Inđija 16:00 Rad – Napredak 16:00 Radnički Niš – Čukarički 16:00 Radnik – Mačva 18:00 Crvena zvezda – Viojvodina