VLAHOVIĆ I TADIĆ NE PRAŠTAJU: Srbi strelci za Ajaks i Fiorentinu!

majstori

U toku je utakmica 23. kola holandske Erdevizije između Ajaksa i RKC Valvajka u Amsterdamu.

„Kopljanici“ nakon prvog poluvremena vode sa 1:0, a do sada jedini pogodak na meču postigao je srpski internacionalac Dušan Tadić.

Kapiten Ajaksa je sjajno izveo jedanaesterac poslavši loptu u rašlje gola golmana RKC-a Etijena Vasena.

U susretu 24. kola Serije A, Fiorentina vodi sa 2:0 protiv Sampdorije u Đenovi. Drugi gol za goste iz Firence postigao je Dušan Vlahović sa bele tačke u 18. minutu.

Vlahović je učestvovao i kod prvog pogotka Viole, tačnije autogola Dorije Torsbija u osmom minutu.