Luda završnica na San Siru: Milan preko Rebića poveo, a Ronaldo sa bele tačke doneo zlata vredan gol Juventusu!

kup italije, polufinale

Fudbaleri Milana i Juventusa odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) u prvom meču polufinala Kupa Italije.

Prvo poluvreme nije donelo mnogo uzbuđenja na San Siru, ali je zato u drugom delu meča bilo veoma napeto.

Milan je prvi došao do pogotka, preko Ante Rebića u 61. minutu na asistenciju Kastiljeha.

Ipak, Juventus se nije predavao... Prvo je Teo Ernandez "pocrveneo" i napustio teren pre kraja meča, pa je Ronaldo sa bele tačke doneo vredan pogodak u gostima u finišu meča i postavio konačan rezultat.

U drugom polufinalu Napoli je sinoć u takođe Milanu bio bolji od Intera rezultatom 1:0.