GOLČINA - VOLEJČINA: Konačno Luka Jović!
Luka Jović, Foto: Printskrin

23. kolo primere

U igru je ušao u 88. minutu umesto Karima Benzeme

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas na gostujućem terenu Osasunu sa 4:1, u utakmici 23. kola španskog prvenstva i stekli šest bodova prednosti nad Barselonom, a Luka Jović je konačno zatresao mrežu!

Osasuna je povela u 14. minutu golom Unaja Garsije, a do kraja poluvremena Real je postigao dva gola i preokrenuo. Izjednačio je Isko u 33. minutu, dok je pet minuta kasnije strelac bio Serhio Ramos.

Treći gol za Real postigao je Lukas u 84. minutu, a konačan rezultat postavio je Luka Jović u drugom minutu nadoknade vremena.

Posle 15. pobede u prvenstvu Real je prvi na tabeli sa 52 boda, šest više od drugoplasirane Barselone, koja ima utakmicu manje. Osasuna je 12. na tabeli sa 28 bodova.