OGROMAN PODVIG MIHINE BOLONJE: Usred Rima je srušena Roma!

SERIJA A, 23. kolo

Musa Berou - zapamtite ime!

Fudbaleri Bolonje pobedili su na Olimpiku ekipu Rome 3:2! Pisali smo već da je Siniša Mihajlović pravo iz bolnice došao na ovaj meč i ne sumnamo da je njegovo prisustvo i te kako imalo efekat na ovaj rezultat.

Novi igrač ekipe Musa Berou je dominirao sa dva gola i asistencijom i poneo je epitet igrača utakmice.

Sve je počelo kada je fenomenalnom asistencijom spojio Rikarda Orsolinija sa golom u 16. minutu, da bi deset minuta kasnije i sam zatresao mrežu. Isto je učinio i u 56. minutu, a strelci za domaćina bili su Stefano Densfil (autogol) i Henrik Mkitarijan u 72. minutu.

Bolonja je skočila na neverovatnu šestu poziciju, mesto koje vodi u Ligu Evrope!

Doduše, ima meč više u odnosu na konkurenciju.

Serija A, 18. kolo: Petak:

Roma - Bolonja 1:3