SAVRŠENA GENERALKA DEKIJEVE ZVEZDE: Neki novi Boaći, magija Njegoša i povratak Jovančića!
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Facebook/FK Crvena zvezda

espreso u antaliji

Objavljeno: 17:25h

Crvena zvezda je ostvarila ubedljivu pobedu u poslednjoj proveri na pripremama u Turskoj i odgrala možda i najbolju partiju za kraj.

Izabranici Dejana Stankovića su napunili mrežu slovačke Dunajske Strede rezultatom 4:0, pa trener Zvezde može da bude i više nego zadovoljan prikazanim.

Videli smo najbolje od srpskog šampiona, koji je dominirao tokom celog meča, igrao tečno i lako stizao do šansi. Mrežu slovačkog tima načeo je Ben već u trećem minutu igre, da bi samo 13 minuta kasnije Jovančić duplirao prednost posle kornera.

29. minut je doneo najbolji momenat meča, kada je na scenu stupio Njegoš Petrović. Vezista Zvezde je raspalio loptu sa više od 30 metara, a golman nije imao šansu, jer je njegov projektil bio neodbranjiv.

Tačku na pobedu, koja je mogla da i ubedljivija, stavio je Boaći sjajnim golom na početku drugog poluvremena.

Podsetimo, crveno-beli nastavljaju sezonu u Superligi 15. februara kada će na Banovom brdu igrati protiv Čukaričkog.

Crvena zvezda: Borjan – Gobeljić, Degenek (od 72. Pankov), Milunović (od 72. Babić), Rodić (od 72. Konotar) – Petrović (od 72. Jovičić), Jovančić (od 72. Vulić) – Ben (od 72. Garsija), Nikolić (od 72. Ivanić), Gavrić (od 72. Simić) – Boaći (od 72. Pavkov).

Pred početak meča bila je i provala oblaka pa je početak utakmice malo kasnio.