NOVI GOL ŽELJKA GAVRIĆA NEDOVOLJAN: Zvezda nije uspela da pobedi dva puta u 24 sata!

PRIJATELJSKI MEČ

Utakmicu možete gledati na našem sajtu

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su 1:1 sa Celjem na pripremnoj utakmici u Beleku.

Crveno-beli su pružili odličnu partiju protiv Ludogoreca, a 24 sata kasnije tim nije najbolje funkcionisao.

Napomenućemo i da je meč posmatrao novi direktor Dinama iz Moskve Željko Buvač.

U prvom poluvrmenu Zvezda nije uspela da poveđe redove, a imala je i određenih problema u zadnjoj liniji, pa se u drugih 45 minuta prešlo na formaciju 3-5-2, što je donelo određeni boljitak, iako su Slovenci imali svoje šanse.

Sve bolji Željko Gavrić je postigao gol u 83. minutu, ali je Božić samo dva minuta kasnije postavio konačan rezultat.

1 / 2 Foto: Espreso.co.rs

CRVENA ZVEZDA: Popović – Gajić (od 46. , Pankov, Milunović, Konotar – Vulić (od 62. Jovančić), Ivanić (od 46. Nikolić), Garsija (od 73. Ben), Simić, Vukanović (od 62. Krstović) – Tomane (od 46. Pavkov).

CELJE: Jurhar – Kadušić, Stojilnović, Ćalušić, Maradinci, Antanavičijus, Benedečič, Kerin, Božić, Lotrič, Vizinger.