JUNAJTED SE IŽIVLJAVAO, ALI NAD AMATERIMA: Šestica Mančestera u FA kupu!

ubedljiv trijumf

Fudbaleri Mančester junajteda plasirali su se danas u osminu finala FA kupa pošto su na gostujućem terenu pobedili trećeligaša Tranmer sa 6:0.

unajted je poveo u 10. minutu golom Harija Megvajera, a tri minuta kasnije gol je postigao Diogu Dalo. U 16. minutu treći gol postigao je Džes Lingard, a zatim je strelac u 41. minutu bio Fil Džons.

Antoni Marsijal gol je postigao u 45. minutu. Konačan rezultat postavio je Mejson Grinvud golom iz penala u 56. minutu.

Ranije danas branilac trofeja Mančester siti plasirao se u peto kolo pobedom protiv Fulama 4:0. Kasnije igraju Šruzberi-Liverpul.