DVA LICA ZVEZDE: Crveno-beli savladali Arku posle preokreta! Na Gavrića i Nikolića može ozbiljno da se računa!

PRIPREME U BELEKU

Sva dešavanja na meču gledali ste u "lajv strim" prenosu

Objavljeno: 17:47h

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na pripremama u Beleku poljsku Arku sa 3:2 (1:2).

Kao što možete i da vidite, crveno-beli su odigrali loše prvo, a sjajno drugo poluvreme. U prvih 45 minuta Dejan Stanković je igrao u formaciji 4-4-2, a u nastavku je sistem promenjen u 3-4-3....

Pozitivne stvari su i dobro izdanje Veljka Nikolića, kao i Željka Gavrića koji se pokazao kao pravo osveženje.

Miloš Degenek je u 15. minutu doneo prednost Zvezdi posle gužve koja je nastala nakon kornera, a deset minuta kasnije Zbožen je iskoristio kiks odbrane i izjednačio.

Serarens je u smiraj prvog poluvremena posle penala koji je odbranio Borjan iskoristio novu pogubljenost odbrane i pogodio za prednost.

Marko Vejinović je autogolom u 62. minutu olakšao posao crveno-belima kojima je u 74. pobedu doneo Aleksa Vukanović

CRVENA ZVEZDA - ARKA GDINJA 3:2 (1:2)

(Degenek 24, Vejinović 62ag, Vukanović 74 - Zboženj 24, Serarens 45)

CRVENA ZVEZDA (4-4-2), prvo poluvreme: Borjan - Gajić, Degenek, Milunović, Rodić - Garsija, Vulić, Ivanić, Ben - Krstović, Pavkov.

CRVENA ZVEZDA (3-4-3), drugo poluvreme: Vasiljević - Gobeljić, Babić, Pan

Sva dešavanja na meču gledali ste u "lajv strim" prenosu.

15.00 - Poznati su sastavi za ovaj meč.

Crvena zvezda: Borjan, Gajić, Degenek, Milunović, Rodić, Vulić, Ivanić, Ben, Garsija, Krstović, Pavkov.

Arka Gdanjsk: Štejnbors - Zbožienj, Magoma, Marić, Marčinjak - Deja - Jankovski, Nalepa, Vejinović, Mlinski - Serarens.