SETJENOVA BARSA NE LIČI NI NA ŠTA: Veliki skalp za Valensiju!

primera, 21. kolo

Katalonci u problemu.

Fudbaleri Barselone izgubili su od Valensije u gostima sa 2:0, u 21. kolu Primere.

Valensija je povela u 48. minutu autogolom Djordija Albe, a konačan rezultat je u 77. postavio Maksimilijano Gomes.

Gomes je prethodno u 12. minutu mogao da dovede Valensiju u vodjstvo, ali nije iskoristio penal.

Barselona je i dalje prva na tabeli sa 43 boda, koliko ima i Real Madrid, ali uz utakmicu više od velikog rivala.

Valensija je pobedom izbila na peto mesto na tabeli španskog prvenstva sa 34 boda.

Fudbaleri Espanjola i Atletik Bilbaa odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 21. kola španske Primere.

Bilbao je poveo u 12. minutu golom Asjera Viljaribrea, a izjednačenje i bod domaćem timu doneo je Raul De Tomas u 63. minutu.

Atletik Bilbao je šesti na tabeli Primere sa 31 bodom, dok je Espanjol pretposlednji sa 15 osvojenih bodova.

U narednom kolu, fudbaleri Bilbaa dočekuju Hetafe, dok će Espanjol gostovati Granadi.