Gol Biševca, crveni Đorđeviću zbog davljenja, golman Lacija odbranio dva penala istom igraču! (VIDEO)

Serija A, 37. kolo

Srbi i Afrikanac su bili u glavnim ulogama na utakmici
Objavljeno: 22:58h

Nakon tihe sezone koju je imao posle transfera u Lacio Milan Biševac je pokazao da i dalje poseduje kvalitet na meču svoje ekipe i Karpija u okviru 37. kola Serije A koji je pripao nebesko-plavima 3:1. Princ Rima pisao istoriju i oduševio navijače Rome možda i poslednji put na Olimpiku! (VIDEO) Dva tima su odigrali neobičan meč, a dokaz toga je i sam gol koji je postigao bivši štoper Crvene zvezde. Imali su "lacijali" korner sa desne strane, šutirali, ali je na samoj gol linije dva puta pogodak sprečio jedan od defanzivaca domaćih. Lopta se potom odbila do Srbina koji ju je sa par metara zakucao u mrežu. Devet minuta kasnije Antonio Kandreva duplira prednost, Ipak jedan igrač Karpija je obeležio utakmicu. U pitanju je Džeri Mbakogu koji je uspeo da promaši čak dva jedanaesterca u prvih 45 minuta, tačnije oba puta mu je udarce zaustavio golman Marketi! Zanimljivo je i da je oba penala iznudio sam Afrikanac. Ipak, Mbakongu je uspeo do kraja meča da zatrese mrežu ublaživši poraz svog tima, jer je pre njega treći gol za goste postigao Miroslav Klose. Na kraju da ne zaboravimo da pomenemo da je Filip Đorđević zaradio direktan crveni karton, jer je uhvatio za vrat protivničkog igrača tokom verbalnog obračuna.