MILOŠEVIĆ PREKINUO PRIJATELJSKI MEČ U BELEKU: Trener Partizana pobesneo i povukao igrače sa terena!
Savo Milošević povlači ekipu sa terena, Foto: Adria Media TV

Sve se desilo minut pre kraja

On je želeo da uzme u zaštitu svoje fudbalere

Objavljeno: 11:27h
Aleksa Radosavljević

Prva utakmica Partizana na pripremama u turskom Beleku protiv Vitorula završena je ne baš lepom scenom, tačnije, uopšte nije ni završena.

Trener crno-belih Savo Milošević je odlučio da minut pre isteka sudijske nadoknade od 2 minuta, pre sudijskog poslednjeg zvižduka, prekine meč i povuče ekipu sa terena.

Mladi stručnjak nije bio zadovoljan pre svega suđenjem lokalnog arbitra tokom cele utakmice, a kap koja je prelila čašu bila je kada nije hteo da dosudi jedanaesterac za njegovu ekipu u identičnoj situaciji kakva je bila recimo u prvom poluvremenu kada je dosuđen penal za Vitorul.

To je izazvalo revolt kod Miloševića i žestoke proteste posle čega je rekao igračima da napuste teren i odu u svlačionicu, a sve u cilju da ih zaštiti jer turski sudija nije baš vodio dobro utakmicu i moglo je da dođe i do težih povreda igrača Partizana, iako je reč o prijateljskom susretu.

Tako je duel prekinut pri rezultatu 1:0 za Partizan i pisaće se kao trijumf srpskog kluba.

(Izveštač Espresa iz Turske - Aleksa Radosavljević)