TO JE ТА SERIJA A: Lacio slavio u 91. minutu i prišao Juveu i Interu! Sjajni Pandev! Bikovi pregazili Rim!
Lacio, Foto: AP

ITALIJA, 18. kolo

Breša je u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 14 bodova

Fudbaleri Lacija pobedili su danas Brešu u gostima sa 2:1, u 18. kolu italijanske Serije A.

Lacio je pobedu ostvario u nadoknadi, sa igračem manje, golom Čira Imobilea u 91. minutu.

Prethodno je Breša vodila od 18. minuta golom Marija Balotelija, ali je u 40. Andrea Čistana napravio penal i dobio crveni karton.

Čiro Imobile je bio precizan iz jedanaesterca, u kom je Lacio izjednačio.

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić igrao je celu utakmicu za Lacio. Lacio je treći sa 39 bodova, tri manje od vodećih Intera i Juventusa.

Breša je u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 14 bodova.

U trećem meču dana, Đenova je sa 2:1 (1:1) slavila nad Sasuolom, a junak pobede bio je vremešni Goran Pandev.

Igrao se 84. minut, rezultat je bio 1:1 golovima Krišita i Obijanga, a Severni Makedonac je tada uzeo stvari u svoje ruke i sjajno se snašao posle dobrog pasa u prostor koji je dobio od saigrača. Lopta se čak odbila od golmana, pa od njega dok je bio u padu i ušla u mrežu.

U poslednjem meču dana, Torino je u gostima bio bolji od Rome sa 2:0 (1:0).

Prvi pogodak dao je Andrea Beloti u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Drugi je bio delo istog igrača, samo sa bele tačke u 85. minutu.

Rimljani se i dalje nalaze na četvrtom mestu, ali sada sa samo četiri boda više od petoplasirane Atalante, koja ima i meč manje. Torino je deveti sa 24 boda.