CRVENI NISU DOZVOLILI IZNENAĐENJE: Liverpul trijumfom otvorio 2020. godinu!
Mohamed Salah, Foto: AP

premijer liga, 21. kolo

U sledećem, 22. kolu engleskog šampionata Liverpul će gostovati Totenhemu, dok će Šefild na svom terenu igrati protiv Vest Hema.

Fudbaleri Liverpula pobedili su na domaćem terenu Šefild s 2:0 u 21. kolu Premijer lige.

Strelac prvog gola bio je Mohamed Salah u četvrtom minutu utakmice, dok je Sadio Mane bio precizan u 65. minutu.

Na samom startu meča Endi Robertson je s leve strane uputio pas ka Salahu, a on prosledio loptu u gol Šefilda.

U nastavku prvog dela utakmice Liverpul je imao još nekoliko prilika za pogodak, ali su Roberto Firmino i Salah bili neprecizni.

Nastavak meča doneo je novi gol za Liverpul. Salah je asistirao Maneu, a on iz drugog pokušaja uspeo da savlada golmana Šefilda.

Fudbaleri Liverpula nalaze se na prvom mestu na tabeli Premijer lige, s 58 bodova, dok je Šefild na osmom mestu s 29 bodova.