Bivši igrač Zvezde vrhunskim pogotkom šokirao velikana koji ipak osvojio titulu! (VIDEO)

Pokazao klasu

Posle munjevitog naleta bivši igrač ekipe iz Ljutice Bogdana rutinski savladao protivničkog golmana

Fudbaleri Seltika su osvojili petu uzastopnu titulu u Škotskoj pobedom na gostovanju Hartsu, čije boje brani nekadašnji igrač Crvene zvezde Abiola Dauda, rezultatom 3:1. Dobro su gosti otvorili meč i posle prvih 45 minuta su vodili golom Kolina Kazima Ričardsa, ali je u 57. minutu posle munjevitog naleta bivši igrač ekipe iz Ljutice Bogdana rutinski savladao protivničkog golmana. Ipak, novi-stari šampion Škotske je do trijumfa došao preko Patrika Robertsa u 66. i Leja Grifitsa u 85. minutu i tako se okitio novim trofejom tri kola pre kraja prvenstva pošto je ostvario nedostižnu prednost u odnosu na drugoplasirani Aberdin. (Espreso.co.rs)