PARTIZAN POBEDOM ZAVRŠIO POLUSEZONU: Suma i Asano spustili zavesu na 2019 godinu!

superliga srbije, zaostalo 6. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 15:36h

Fudbaleri Partizana slavili su protiv Radnika u Surdulici sa 2:1 i tako spustili zavesu na 2019. godinu.

Poveo je Partizan preko Sume u 30. minutu koji je tako nastavio sjajnu seriju u kojoj se nalazi.

To je bio i konačan rezultat prvog dela, da bi odmah po nastavku Asano povisio na 2:0 i pokazao da je konačno ušao u dobru formu.

Radnik je izjednačio u finišu meča, ali nije bilo dovoljno vremena za preokret i tako je Partizan pobedom završio polusezonu u Superligi.

Radnik se nalazi na 13. poziciji sa 19 bodova, dok su crno-beli na drugom mestu sa 44 osvojenih bodova.

Takmičenje se nastavlja 15. februara...

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

89. minut - GOL: Radnik smanjuje na 1:2 u finišu meča!

70. minut - Crno-beli ne žele da stanu! Sadik je imao sjajnu priliku da dokusuri rivala, ali mreža se nije zatresla.

52. minut - GOL: Probudio se Japanac! Takuma Asano postiže treći uzastopni pogodak!

POLUVREME: Partizan golom Sume vodi u Surdulici!

30. minut - GOL: Sejduba Suma se nalazi u životnoj formi! Novi gol Afrikanca u Superligi Srbije!

20. minut - Lucidan pokušaj Natha završava na rukama golmana Radnika. Ostaje 0:0 u Surdulici.

7. minut - Suma je pokušao da ugrozi gol Kostića udarcem iz voleja, ali lopta odlazi preko gola.