Golubović i Brašanac pokorili Čačane: Crno-beli po treći put ove sezone savladali Borac! (FOTO) (VIDEO)

Superliga, 33. kolo

Duelu u Humskoj prethodio je incident kada su navijači crno-belih napali Miloša Vazuru. Ipak, na terenu lepša slika za simpatizere šampiona - 17. pobeda Partizana u sezoni
Objavljeno: 19:18h
Fudbaleri Partizana su u 33. kolu Superlige savladali Borac iz Čačka Goluboviću
Brašancu Napadači na Vazuru izneli teške pretnje: Ima života posle Partizana, nećeš još dugo biti ovde!
Poprilično tmurno prvo poluvreme proteklo je u napadima domaćih Čačana Skandal u Humskoj: Grobari fizički napali Vazuru i pretukli njegovog vozača! Mladi Golubović je nekoliko puta bio blizu pogotka i praktično sve akcije Partizana
Tako je u jednom trenutku napadač crno-belih promašio iznenađenje saigrača i malobrojnih navijača u
Ipak, Golubovićev trud se isplatio u poslednjim sekundama prvog dela meča
zatrese mrežu Borca.
Čačani su se otvorili na početku drugog poluvremena, nakratko imali inicijativu Maslać je bio blizu izjednačenja, ali je
loptu
Dinamičniji duel se mogao videti u nastavku meča, ali pravih prilika nije bilo Nemanja Mihajlović oboren u šesnaestercu gostiju.
Brašanac i - hladnokrvno savladao Bajića.
Superliga, 33. kolo Partizan - Borac 2:0 Stadion: Sudija: Strelci:Golubović 46, Brašanac p. 73) Partizan: Borac:
Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo
Sva dešavanja sa utakmice u Humskoj mogli ste da pratite uživo uz naš sajt: KRAJ UTAKMICE! PARTIZAN JE DOŠAO DO NOVE POBEDE, ČIME JE PRIŠAO DRUGOPLASIRANOM ČUKARIČKOM NA PET BODOVA. 83. minut 73. minut - GOOOOOOOOOL!
72. minut 67. minut 60. minut
Saša Pavlić Koky
54. minut
51. minut STATIVA
46. minut - GOOOOOOL! Mladi Golubović je konačno zatresao mrežu Borca. Sasvim zasluženo. KRAJ PRVOG POLUVREMENA!
38. minut
31. minut 26. minut
18. minut 11. minut
6. minut
Meč je počeo! Tribine su skoro prazne, što zbog izgubljenih šansi za titulu, što zbog poslednjeg radnog dana pred praznike.