SUMA DONEO TRIJUMF PARTIZANU: Crno-beli pregrmeli Banjicu!
Rad - Partizan, Foto: Starsport©

superliga, 20. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz "lajv-blog"

Fudbaleri Partizana savladali su Rad na Banjici sa 2:1 (1:1) u okviru 20. kola Superlige.

Poveli su crno-beli golom Sadika u 33. minutu, da bi samo dva minuta kasnije Riznić izjednačio na 1:1 posle kornera.

To je bio i konačan rezultat prvog poluvremena, da bi Suma golom u 53. minutu doneo novu prednost koju je Partizan sačuvao do kraja utakmice.

Crno-beli su ovom pobedom došli do 41. boda, dok je Rad ostao na svega 11 i nalaze se na pretposlednjem mestu Superlige.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz "lajv-blog".

77. minut - Velika prilika za Rad! Stojković jedva spašava gol Partizana, ostaje 1:2!

73. minut - Crno-beli čuvaju prednost, Rad pokušava da dođe do novog izjednačenja. Ostalo je još dvadesetak minuta do kraja meča.

53. minut - GOL: Suma! Partizan ponovo vodi, a stiče se utisak da je golman Rada mogao i bolje da reaguje nakon udarca crno-belog ofanzivca.

46. minut - Suma je krenuo u solo-prodor na samom početku drugog poluvremena, ali Marković zaustavlja njegov pas pred gol domaćina.

POLUVREME: Rad - Partizan 1:1

36. minut - GOL: Ekspresan odgovor Rada! Riznić posle kornera vara Stojkovića uz malu pomoć Zdjelara koji je zakačio loptu glavom.

33. minut - GOL: Sadik načinje Rad! Lutovac je asistirao Nigerijcu za vođstvo od 1:0.

20. minut - Nema golova na Banjici, Partizan je počeo da igra ofanzivnije, ali ni Rad nije bezopasan.

7. minut - Sadik se našao u ofsajdu, pa je dobra akcija Partizana koja je bila opasna po gol - prekinuta.

4. minut - Ofanziva Rada na početku meča, pokušali su preko kornera da ugroze Vladimira Stojkovića.

13.30 - Počela je utakmica na Banjici između Rada i Partizana.

SASTAVI

RAD: Marković - Milošević, Jagodić, Bašanović, Petrović - Šaka, Busnić - Ilić, Riznić, Stević - M. Trifunović

PARTIZAN: Stojković - Lutovac, Ostojić, S. Pavlović, Urošević - Zdjelar, Natho - F. Stevanović, Suma, Asano - Sadik