MESI SA 3 KOMADA POTVRDIO ZLATNU LOPTU: Spektakularna utakmica Barse i Majorke sa čak 7 golova!

primera, 16. kolo

Fudbaleri Barselone i Majorke odigrali su spektakularan meč u okviru 16. kola španske Primere i navijačima podarili čak sedam golova.

Pobednik je bila domaća ekipa rezultatom 5:2 (4:1), a Leo Mesi je het-trikom potvrdio da je najbolji fudbaler planete.

Grizman je već u 7. minutu načeo ekipu Majorke, da bi Mesi prvi pogodak na meču postigao deset minuta kasnije.

Hrvatski napadač Ante Budimir je smanjio na 2:1 u 35. minutu, da bi onda usledio dvominutni šou u režiji Mesija i Suareza koji su sa dva pogotka u 41., odnosno 43. minutu meča jasno stavili do znanja gostima "ko je gazda".

Ponovo je Budimir u 64. minutu vratio nadu Majorci da može do čuda i preokreta, ali je Mesi svojim trećim golom na meču u 83. minutu postavio konačnih 5:2 na Kamp Nou.

Barsa se vratila na prvo mesto i ima isto bodova kao i Real Madrid, ali je prvoplasirana zbog bolje gol razlike, dok je Majorka ostala na 17. poziciji sa svega 14 bodova.