GOL KAKAV MARAKANA DUGO NIJE VIDELA: Tomane makazicama zapušio usta kritičarima!

SUPERLIGA, 20. KOLO

Portugalac je u prvom delu pokušao na isti način da savlada golmana Subotičana

Fudbaleri Crvene zvezde igraju utakmicu 20. kola Superlige protiv Spartaka iz Subotice.

Posle prvog poluvremena rezultat je bio 2:1 za ekipu sa Marakane, da bi odmah po nastavku meča Tomane izveo najlepši potez na meču.

Naime, u 50. minutu je postigao pogodak "makazicama" na asistenciju Marina i tako razgalio malobrojnu publiku na našem najvećem stadionu.

Portugalac je u prvom delu pokušao na isti način da savlada golmana Subotičana, pa je početkom drugog poluvremena konačno uspeo da uradi to što je namerio.