Ćurčić ne zna kako će da sastavi tim za Portugalce!

Muke selektora Srbije

Selektor orlova ima mnogo problema pošto ne zna kakav će tim da sastavi zbog povreda

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Radovan Ćurčić rekao je da je nakon pobede nad Albanijom i da je našoj selekciji bio potreban takav rezultat posle neuspešnih kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Uspešan desant na Elbasan: Kolarov i Ljajić pokorili Albaniju! (FOTO) (VIDEO) Vučić čestitao fudbalerima na pobedi u Elbasanu! (FOTO) - Svakog trenutka smo znali šta hoćemo i uspeli smo da dobijemo utakmicu. Ovo je plod dobrog rada iz prethodnih utakmica. Zadovoljni smo, ali moramo ostati mirni, u procesu smo stvaranja. Treba nam ovakva pobeda da bismo imali mir u radu - rekao je Ćurčić posle utakmice za RTS. Igrač utakmice: Pogledajte hladnokrvnu egzekuciju Ljajića protiv Albanije! (VIDEO) Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je u Elbasanu Albaniju sa 2:0 u pretposlednjoj utakmici u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2016. godine u Francuskoj. Golove su postigli Aleksandar Kolarov u prvom minutu sudijske nadoknade vremena i Adem Ljajić dva minuta kasnije. Šutiraj čoveče već jednom: Komentator RTS-a nervozniji od Ljajića! (VIDEO) - Igrači i stručni štab su bili pod velikim pritiskom posle neuspešnih kvalifikacija. Ovako nešto nam je trebalo. Ali sada se okrećemo narednoj utakmici sa Portugalom. Imaćemo mnogo problema jer ne znam kakav ću tim sastaviti zbog povreda - dodao je selektor "orlova". Kolarov obukao suknjicu Beriši: Gol kojim je Srbija utišala celu Albaniju! (VIDEO) Srbija nema šanse za plasman na turnir, pretposlednja je sa četiri boda, a Albanija još ima šanse, nalazi se na trećem mestu sa 11 bodova, bodom manje od drugoplasirane Danske, ali i utakmicom manje. (Espreso.co.rs/Izvor: Beta/RTS)