Ljajić: Ostavili smo srce na terenu, Albanci su se branili! (VIDEO)

Igrač utakmice u Elbasanu

Strelac drugog gola Adem Ljajić rekao je da je pobeda u Elbasanu dobar putokaz za predstojeće utakmice u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo
Objavljeno: 10:41h

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je u Elbasanu Albaniju sa 2:0, u pretposlednjoj utakmici u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2016. godine u Francuskoj. Golove su postigli Aleksandar Kolarov u prvom minutu sudijske nadoknade vremena i Adem Ljajić dva minuta kasnije. Uspešan desant na Elbasan: Kolarov i Ljajić pokorili Albaniju! (FOTO) (VIDEO) Vučić čestitao fudbalerima na pobedi u Elbasanu! (FOTO) Strelac drugog gola Adem Ljajić rekao je da je pobeda u Elbasanu dobar putokaz za predstojeće utakmice u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2018. godine u Rusiji.

Šutiraj čoveče već jednom: Komentator RTS-a nervozniji od Ljajića! (VIDEO) Kolarov obukao suknjicu Beriši: Gol kojim je Srbija utišala celu Albaniju! (VIDEO)
Igrač utakmice: Pogledajte hladnokrvnu egzekuciju Ljajića protiv Albanije! (VIDEO)