ZVEZDA OSVOJILA LUČANE: Benova majstorija za slavlje crveno-belih!
Ben je bio čovek odluke na današnjem meču u Lučanima, Foto: FK Crvena zvezda

superliga srbije, 19. kolo

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu

Objavljeno: 22:08h

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su su Mladost u Lučanima minimalnim rezultatom .

Pobedonosni gol za srpskog šampiona delo je El Fardu Bena, koji se odlično snašao u 63. minutu nakon pasa Marina i tako je doneo pobedu crveno-belima u vanrednom, 19. kolu Superlige Srbije.

Zvezda je tokom celog prvog poluvremena imala terensku inicijativu, kružila je oko gola Zečevića, ali nije uspela da dođe do gola. Najveću šansu je imao Mirko Ivanić u 29. minuta, međutim, lopta je prošla pored gola.

Na početku drugog dela utakmice Degenek je mogao da se upiše u listu strelaca. Štoper se našao u odličnoj prilici posle kornera Marina, ali su centimetri spasili Lučane.

Ipak, petnaest minuta kasnije Zečeviću nije bilo pomoći, pošto je Ben odlično reagovao i snažnim udarcem 'probušio' je mreću domaćina.

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu:

Kraj utakmice: Mladost - Crvena zvezda 0:1 (0.0)

86. minut - Van terena je Rodić, a umesto njega je u igri Milunović.

70. minut - Jovančić menja Ivanića.

65. minut - Garsija je napustio teren, a umesto njega je ušao Aleksa Vukanović.

63. minut - GOOOL: Vodi Zvezda, odlično se snašao Ben posle pasa Marina i udarcem desnom nogom zakucao je loptu u mrežu. Lep gol napadača sa Komorskih ostrva.

60. minut - Čelni ljudi Crvene zvezde gledaju crveno-bele sa tribina.

Mijailović, Mrkela i Terzić
Mijailović, Mrkela i Terzić foto: Printksrin

55. minut - Crveno-beli ne prestaju sa napadima. U dobroj prilici se našao Petrović, ali dobro je reagovao Zečević.

53. minut - Opet preti Zvezda, ovoga puta je neprecizno šutirao Marko Marin.

50. minut - Velika šansa za Crvenu zvezdu, Degenek je šutirao pored gola posle kornera crveno-belih. Mogao je štoper srpskog šampiona da zatrese mrežu. Nedostajali su centimetri.

48. minut - Probao je Ivanić sa velike distance, ali je lopta otišla daleko od gola Zečevića.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

POLUVREME: Mladost - C. Zvezda 0:0

40. minut - Prilika za Lučane, ali ništa od promene rezultata.

29. minut - Pokušaj Ivanića sa distance završava pored gola...

22. minut - Opet je Garsija bio u prilici, međutim ostaje 0:0 na polovini prvog poluvremena.

13. minut - Garsija je mogao da dovede Zvezdu u prednost, ali Zečević odlično reaguje.

5. minut - Ivanić je prvi zapretio domaćinu, lopta odlazi preko gola.

SASTAVI

Mladost Lučani: Zečević - Andrić, Šatara, Stojanović, Mićević - Pavlović, B. Milošević, Radivojević, Jovanović - Bojović, Odita

Crvena zvezda: Borjan - Gobeljić, Pankov, Degenek, Rodić - Petrović - Garsija, Ivanić, Marin, Ben - Tomane