Kalderon je za sve neosvojiva tvrđava! Bajern će juriti 1:0 u revanšu! (FOTO) (VIDEO)

polufinale lige šampiona

Jedini pogodak na utakmici postigao je Saul Niguez u 11. minutu, a ono što bi Pepa Gvardiolu trebalo više da brine od rezultata jeste činjenica da njegov tim nije uspeo da tokom 90 minuta nametne svoj ritam
Objavljeno: 22:40h
Atletiko Madrid jako je blizu finala
Lige šampiona
. Španski klub u prvoj utakmici polufinala pobedio je na svom terenu Bajern Minhen minimalnim rezultatom i tako došao na korak od borbe za trofej. Jedini pogodak na utakmici postigao je Saul Niguez u 11. minutu, a ono što bi Pepa Gvardiolu trebalo više da brine od rezultata jeste činjenica da njegov tim nije uspeo da tokom 90 minuta nametne svoj ritam.
Može 1, može 2, može 3...može gol za Atletiko! (VIDEO)
Reuters
Sa druge strane, po ko zna koji put bi trebalo čestitati Dijegu Simeoneu na fenomenalnoj taktičkoj disciplini koju je njegova ekipa pokazala.
Revanš je na programu naredne nedelje, kada ćemo znati ko će u finale.
Tokom prvog poluvremena bolji utisak ostavio je Atletiko Madrid. Domaća ekipa nije dozvolila Bajernu da uspostavi svoj ritam i da napada u talasima, a jedna minijatura Saula Nigeza iz 11. minuta bila je dovoljna za vođstvo jorgandžija na pauz
i. Nastavak utakmice doneo je inicijativu Bavaraca i nekoliko solidnih prilika za pogodak (najbolja prečka Davida Alabe), ali gostujuća ekipa nije uspela da zatrese mrežu Jana Oblaka. Zapravo, imali su mnogo sreće kada je u finišu utakmice Fernando Tores pogodio stativu.
ATLETIKO MADRID - BAJERN MINHEN 1:0 (1:0) Stadion: Gledalaca: Sudija: Mark Klatenburg Strelci: Atletiko Madrid Bajern Minhen:
Reuters
TOK UTAKMICE: Utakmica je završena! 85. minut -
75. minut - Stativa!!!! Strašan kontranapad domaće ekipe završio je Fernando Tores. Najpre je strašnim driblingom izbacio Alabu, a nakon toga šutirao spoljnim delom, ali nije imao sreće!
54. minut - Prečka! Van svakog rezona šutirao je David Alaba sa velike udaljenosti, ali je lopta pogodila okvir gola!
50. minut - Počelo je drugo poluvreme!
Kraj prvog poluvremena!
30. minut -
25. minut -
19. minut - 11. minut - GOOOOLLLL!!! Atletiko Madrid stiže do vođstva posle solo prodora i pogotka Saula!
Utakmica je počela.
20:45 - Utakmica je počela! Pogledajte veličanstvenu koreografiju domaćih navijača!