LOŠI DANI ZA AJNTRAHT: Kostićev tim prokockao vođstvo i nastavio crnu seriju!
Kostić protiv Majnca, Foto: EPA/ Hasan Bratić

Bundesliga, 13. kolo

Baš im ne ide u poslednje vreme

Fudbaleri Ajntrahta su zabeležili i treći uzastopni poraz u Bundesligi, pošto ih je Majnc savladao rezultatom 2:1.

Tim iz Frankfurta je na gostovanju poveo u 34. minutu, golom Martina Hinteregera koji se odlično snašao u gužvi u kaznenom prostoru protivnika.

Zbog neopreznog starta Manuel Graf je u 44. minutu na hlađenje u svlačionicu poslao Dominika Kora. Uspeli su gosti u 50. minutu da probiju odbrameni bedem gostiju. Karim Onisivo je šutirao iz situacije jedan na jedan sa golmanom Ajntrahta i bio je uspešan.

Ponovo je Onisivo bio deo akcije u 69. minutu i dodao je do Zalaija koji je doneo pobedu domaćem sastavu i drugu pobedu u nizu

Petak

Šalke – Union Berlin 2:1 (1:1) (Raman 23, Serdar 86 – Ingvartsen 36 p)

Hofenhajm – Fortuna Dizeldorf 1:1 (1:1) (Kramarić 6 – Henings 88)

Herta – Dortmund 1:2 (1:2) (Darida 34 – Sančo 15, Azar 17)

Keln – Augzburg 1:1 (0:1) (Kordoba 85 – Niderlehner 43)

Paderborn – RB Lajpcig 2:3 (0:3) (Mamba 62, Đašula 73 – Šik 3, Zabicer 4, Verner 26)

Bajern Minhen – Leverkuzen 1:2 (1:2) (Miler 34 – Bejli 10, 36)

Menhengladbah – Frajburg 4:2 (1:1) (Turam 3, Embolo 46, 71, Herman 51 – Šmid 6, Holer 58)

Volfzburg – Verder 2:3 (1:2) (Veghorst 36, Vilijam 73 – Rašica 13p, 89, Bitenkurt 39)