FILMSKA DRAMA U PREMIJER LIGI: Junajted za sedam minuta dao tri gola i preokrenuo, ali se onda dogodio šok u 91'
Detalj sa meča, Foto: AP/ Jon Super

Premijer liga, 13. kolo

Bilo je uživanje gledati ovaj meč

Neverovatan meč su odigrali Šefild i Mančester junajted u 13. kolu Premijer lige. Posle velike drame i preokreta utakmica je završena bez pobedinka - 3:3.

Publika na Barmal lejnu je uživala u odličnom fudbalu. Sve je išlo ka tome da će se domaća publika radovati, pošto je Šefild vodio do 72. minuta 2:0. Strelci za Blejdse su bili Flek i Musa, ali su se Crveni đavoli probudili na samom kraju meča i potpuno preokrenuli stvari u svoju korist.

Prvo je pogodio Vilijams u 72. minuta, da bi Grinvud pet minuta kasnije poravnao rezultat. Crveni đavoli su nošeni fantastičnom energijom stigli do vođstva samo dva minuta kasnije, ali domaći tim nije klouno duhom, već je u u prvom minutu nadoknade došao do izjednačenja.

Posle velike gužve u šesnaestercu Mekbrni je našao put do mreže za radost domaće publike.

Šefild se sada nalazi na šestom mestu Premijer lige, dok je Junajted na devetom sa bodom manje.

Premijer liga, 13. kolo:

Vest Hem – Totenhem 2:3 (0:2) (Antonio 73, Ogbona 90+7 – Son 36, Mura 43, Kejn 59)

Arsenal – Sautempton 2:2 (1:1) (Lakazet 18, 90+6 – Ings 9, Vord-Praus 72)

Bornmut – Volvs 1:2 (0:2) (Kuk 59, ck. Frensis 37 – Mutinjo 21, Himenez 31)

Brajton – Lester 0:2 (0:0) (Perez 64, Vardi 82. penal)

Kristal palas – Liverpul 1:2 (0:0) (Zaha 82 – Mane 49, Firmino 85)

Everton – Norič 0:2 (0:0) (Kantvel 54, Srbeni 90+2)

Votford – Barnli 0:3 (0:0) (Vud 52, Barns 82. penal, Tarkovski 88)

Mančester siti – Čelsi 2:1 (2:1) (De Brujne 29, Marez 37 – Kante 21)

Šefild junajted – Mančester junajted 3:3 (1:0) (Flek 19, Muse 52, Mekburni 90+2 – Vilijams 72, Grinvud 77, Rašford 79)